ЛеоВіль - Рекламно-сувенірна компанія
Теми
media

Знайомство

Всім доброго дня!

Хто ще з нами не знайомий, то ж давайте познайомимось.

РСК «ЛеоВіль» - це рекламно-сувенірна компанія. Наша компанія знаходиться у м. Львові за адресою вул. Тракт Глинянський 34 Б. Ми займаємось виготовленням різних видів сувенірів. Це горнятка, магніти, сувенірні-ручки, футболки, реглани, кепки, сумки, рюкзаки, фартухи та багато іншого. Наша компанія вже понад 10 років на ринку, тому ми добре знаємо та доповнюємо різну гамму наших товарів.

Ми стрімко розвиваємося вже не тільки в Україні, а також за її межами. Наша компанія старається йти в крок з сучасними тенденціями ринку. Для виготовлення наших сувенірів ми використовуємо сучасне обладнання провідних європейських фірм.

За рахунок власного виробництва ми можемо гарантувати якість та надійність наших сувенірів. Адже у нашій компанії працюють досвідчені спеціалісти, які контролюють процес виробництва, тому ви можете бути впевненими у якості наших товарів.

Раді будемо бачити Вас у нашому інтернет-магазині. Замовляйте сувеніри у подарунок чи просто для себе. Ми творими для Вас! Тому нехай наші сувеніри подарують Вам тільки приємні спогади та позитивні емоції!

З любовю ваша сувенірна компанія «ЛеоВіль»!

Comments: 1
Богдан 10-12-2018 14:36
Добрый день! Возможно ли заказать брелки с собственным логотипом? Интересует сотрудничество по Украине, возможна доставка?
Leave a Reply

Your email address cannot be published. Required fields are marked*