Фільтр
Регіон
22
Ціна
грн грн

Скляна куля

Справжня магія і незабутні враження прямо на вашій долоні!

Вигляд

Скляна куля #1021201

Роздріб:250.00 грн
Гурт:170.00 грн
Скляна куля - шматок цікавого міста Лева у маленькій кульці. Старовинний Львів у Вас на долоні. Неза..
Роздріб: 250.00 грн
Гурт: 170.00 грн
Показано з 1 по 1 ... 1 (Сторінок 1)

Погодьтеся, після цікавих поїздок хочеться, якомога довше зберігати те захоплення і спогади, які ви отримали під час подорожей. Особливо, якщо це ті місця, які мають дуже багату історію і красиву архітектуру.

Ми представляємо вашій увазі приголомшливий сувенір, всередині якого сховалася справжня частинка прекрасного міста Львова. Скляну кулю виконаний з міцного скла, розбити який практично неможливо. Розміщений сам кульку на не менш цікавої підставці - одному з елементів архітектури Львова з тематичної написом внизу міні-споруди.

Скляну кулю виконаний з міцного скла, розбити який практично неможливо. Розміщений сам кульку на не менш цікавої підставці - одному з елементів архітектури Львова з тематичної написом внизу міні-споруди.

Подивіться, як він виблискує! Кожен стилістичний нюанс цієї роботи надає ще більше чарівності нашого виробу і змушує його заграти абсолютно новими і чарівними фарбами. Просто помістіть чарівний Львів в свої долоні, трохи струсіть виріб і насолоджуйтеся неповторною магією краси і справжньої частинкою казки прямо в своїх руках.

Купити скляну кулю в Suvenir-ua дуже просто:

Додайте товар в корзину, ввести дані, необхідні для відправки, і чекати свою посилочку протягом декількох днів. Для наших покупців ми виготовляємо найкращі сувеніри, які можна подарувати близьким або придбати для себе в якості сувеніра на будь-яке свято:

  • День народження;
  • Іменини;
  • Просто як сюрприз і з будь-якого іншого приводу.

Скляну кулю Львів - кращий вибір для кожного покупця!