Фільтр
Регіон
22
Ціна
грн грн

Сувенірні карти

Сувенірні карти - комплект, якого у вас ще ніколи не було!

Вигляд

Сувенірні карти «Ретро Львів» #1011302

Роздріб:35.00 грн
Гурт:25.00 грн
В упаковці 36 карт.Карти з зображенням Львова. Розроблені у цікавому оформленні.&..
Роздріб: 35.00 грн
Гурт: 25.00 грн
Показано з 1 по 1 ... 1 (Сторінок 1)

Купити карти від Леовіль

Карткова гра - одна з найпоширеніших в наш час. Кожен з нас хоч раз, але зіграв партію в дурня або в будь-яку іншу гру. Але прості карти - це ж не цікаво. Саме тому ми пропонуємо вашій увазі унікальні набори сувенірних гральних карт. Таких у вас ще не було! Наші карти значно відрізняються від інших. Хочете дізнатися, чим же? Відповідь знаходиться на поверхні:

  • Подивіться на дизайн. Він унікальний! Ми розробили саме ті карти, які не будуть асоціюватися зі звичайною грою. На наших картах зображені архітектурні споруди, різні пейзажі - все це зробить вашу партію більш цікавою і навіть пізнавальною.
  • Якість карт. Виготовляючи цей товар, ми використовували прочнейший картон, щоб покупка прослужила не один місяць, а при дбайливому зберіганні - не один рік.
  • Логотипи і написи. Як ми вже говорили, наші карти незвичайні. Вони з легкістю можуть нагадувати про подорож, в якому ви побували або будь-яку іншу подію. Спеціально для цього ми нанесли на сувенірні карти різні логотипи, щоб додати сенсу і значимості такої простої речі. У нашому інтернет-магазині ви можете з легкістю придбати будь-які сподобалися сувенірні карти. Україна - це приголомшлива країна, і добре, коли її частинка є в будь-якої дрібниці.